1.Kalite, Rahatlık garantili
LNR33KS3GUMUS
₺229,00 KDV Dahil
1

Gelin Babet Ayakkabı Modelleri

Düğün günü, hem en özel hem de en anlamlı günlerden biridir. Gelinlik giymenin, yeni bir hayata ilk adımın atılması gibi eşi benzeri olmayan duygularında yaşandığı anı hazinesindir. Düğün mekanı başta olmak üzere her şeyin uyum içerisinde olması ve istenen atmosferin oluşabilmesi için çok fazla detay bulunmaktadır. Gelinlik seçimi bu detayların başında ilk sırada gelmektedir. İkinci sırada ise gelinlik ayakkabısı seçimi gelmektedir.

Gelin ayakkabısı klasik olarak topuklu ve beyaz renklidir. Ancak son yıllarda durum değişmiştir. Bu durumda da boy faktörü ile düğün yapılan alan etkili olmaktadır. Özellikle de gelin adayları uzun boylu ise tercihleri gelin babet ayakkabısı olmaktadır. Lineer olarak sizleri bu özel gününüzde hem şık hem de rahat babet ayakkabı modelleri sunmaktayız.

Uzun boylu olmanın yanı sıra son yıllarda sahilde, kırda ya da dış alanlarda düğün yapmak fikri daha ön plana çıkmaktadır. Dolayısıyla da gelin ayakkabısı seçiminde ise bu durum çok etkili olmaktadır. Topuklu gelin ayakkabıları şık durmaktadır. Ancak düğün sabahından başlayarak bütün gün onları giymekte çok yorucudur. Bir süre sonrada rahatsız edebilmektedir. Böylesine mutlu bir günde seçilen ayakkabı bu derece önemlidir.

Pek çok gelin ayakkabı seçerken iki farklı alternatif oluşturmaktadır. Gelin babet ayakkabısı da bir süre sonra giyilen ayakkabı olarak da tercih edilmektedir. Bizlerde bu modelleri sizler için tasarlamakta ve üretmekteyiz.

Gelin Babet Ayakkabı Tasarımları

Hayal gücünün sonsuzluğundan aldığımız ilham ile eşsiz ayakkabı tasarımlarına imzamızı attık. Sizlere sunduğumuz koleksiyonumuz içerisinde yer alan modeller ise;

  • İncili ve dantel detaylı gelin babetleri
  • Simli, fiyonklu ve bilekten bağlamlı babetler
  • Önü açık ve fiyonklu babet
  • Taş detaylı Cindirella babetleri
  • Beyaz tül ve sim detaylı balerin babetleri
  • Çiçek desenli ve sedef renkli gelin babeti

Yalnızca gelin babet modelleri seçenekleri açısından değil, renk seçenekleri açısından da farklı seçenekler sunmaktayız. Beyaz dışında renk seçenekleri ise;

  • Gümüş
  • Gold
  • Sedef rengi

olmak üzere üç tanedir. Son yıllarda beyaz gelin ayakkabılarının yerlerini renkli gelin ayakkabıları almaktadır. Her yıl değişen gelin ayakkabısı modası da düşünüldüğü zaman çok daha renkli ayakkabıların tercih edileceği görülmektedir. Bizlerde değişen moda ile birlikte farklı tarza sahip ayakkabılar tasarlamaya devam edeceğiz.

Gelinliğinizin modeli, detayları, gelin çiçeği ve diğer aksesuarlarınız ile muhteşem bir ahenk içerisinde olacak babeti bulacaksınız. Sonrasında düğün günü geldiğinde ne kadar doğru bir karar verdiğinizi göreceksiniz.

Neden Lineer Babet Modelleri?

Lineer dendiği zaman akla ilk gelen ayakkabı markaları arasında yer almaktadır. Çünkü bir gelinin aradığı her şeyi babet modellerimizde kolaylıkla bulacaksınız. Yoğun ve stresli geçen hazırlık döneminde gelin ayakkabınızı seçerken nefes aldığınızı hissedeceksiniz. Gelinliği tamamlayan bütün aksesuarlarda göz önüne alındığında ayakkabının da önemi daha da ortaya çıkmaktadır. Sadece konforlu olmanızı sağlamamaktadır. Güzelliğinizi ve mutluluğunuzu da tamamlamaktadır.

Siz de gelin ayakkabı seçimizin hem kolay olması hem de uygun fiyatlı olmasını istiyorsanız doğru adrestesiniz. Hızlı bir şekilde sipariş talebinizi oluşturabilirsiniz ve kısa bir süre içerisinde de ayakkabınız teslim edilmiş olmaktadır. Aklınıza takılan noktalar ve daha fazla bilgi almak içinde bizim ile iletişime geçebilirsiniz. Bizler sizlerin her zaman yanındayız.

Gelinlik babet modelleri koleksiyonumuz hem ayakkabı modasına hem de sektöre yön vermektedir. Bu özel gününüzde sizlerin yanında olabilmek bizim için çok ama çok değerlidir. Sayfamızı inceledikten sonra canlı destek üzerinden de Lineer ile bağlantı kurabilirsiniz.