1.Kalite, Rahatlık garantili
LNR33KS3GUMUS36
₺279,00 KDV Dahil
1.Kalite, Rahatlık garantili
LNR60BT1GUMUS35
₺360,00 KDV Dahil
1.Kalite, Rahatlık garantili
LNR14KS4SEDEF35
₺329,00 KDV Dahil
1.Kalite, Rahatlık garantili
LNR16KT6CSEDEF35
₺349,00 KDV Dahil
1.Kalite, Rahatlık garantili
LNR17KT5SIYAH35
₺349,00 KDV Dahil
1.Kalite, Rahatlık garantili
LNR17KT5SEDEF35
₺349,00 KDV Dahil
1 2 3 ... 5 >

Gelin Ayakkabı Modelleri

Bir kadının en özel ve en unutulmaz günlerinden biri gelinlik giydiği gündür. Beyaz rengin en anlamı hali olan gelinlikler, sevginin ve aşkında bir sembolüdür. Bu özel günde bir gelinliği ile tamamlayan ise gelin ayakkabısıdır. En çok yakışan ya da hayalleri süsleyen gelinlikleri bulmak kadar hem rahat hem de şık bir gelin ayakkabısı bulmakta kolay değildir. Lineer olarak sizlere bu özel gün için hazırlık sürecinde işleri kolaylaştırmak için çalışmaktayız. Tasarladığımız ilk gelin ayakkabısından bugüne kadar sayısız ayakkabı ürettik ve üretmeye de devam edeceğiz. Her zaman amacımız kaliteli ve güvenilir bir hizmet sunabilmek olmuştur. Bunun içinde alanında uzman ekibimiz ve sahip olduğumuz tecrübe şık ve eşsiz gelinlik ayakkabı modelleri ile sizleri buluşturmaktayız. Koleksiyonumuz içerisinde yer alan ayakkabı modelleri ise;

  • Topuklular
  • Babetler
  • Sporlar

olmak üzere 3 kategoride yer almaktadır.

Gelin ayakkabıları seçilirken dikkat edilmesi gereken çok fazla detay yer almaktadır. Ancak ilk düşünülmesi gereken detay ise rahat olmasına dikkat edilmesidir. Çünkü seçeceğiniz ayakkabı ile rahat etmelisiniz. Diğer önemli bir kriterler ise gelinlik modeliniz, üzerinde yer alan detaylar ve düğün yapılacak mekandır. Çünkü bir kır düğünü ile sahil düğünü arasında çok fazla fark bulunmaktadır.

Topuklu gelinlik ayakkabıları en çok tercih edilen modellerdir. Bu modeller içerisinde de dantelli dolgu topuk, önünde çapraz detaylar bulunan, simli, inci dantelli tasarımları, fiyonk ve sim detaylı babetler, önü açık ayakkabı modellerini başlıca sayabiliriz. Çiçek dantelli sedef renkten platform topuk önden çapraz olan, yanları açık ya da V ağız olarak da olan modellerimizde de bulunmaktadır. Sizlere sunduğumuz koleksiyon sadece model seçenekleri bakımından değil renk seçenekleri olarak da zengin seçenekler ile buluşturmaktadır.

Gelinlik beyaz renkte olduğu için ayakkabının da genellikle beyaz olmaktaydı. Her yıl değişen moda akımları ve her kadının kendine özgün sahip olduğu tarzları düşünüldüğü zaman renkli gelinlik ayakkabıları trend olmuştur. Bu renklerde ise gümüş, gold ve bordodur. Gelinliğe ve geline ayrı bir hava katmaktadır.

Gelin Ayakkabı Markaları

Düğün hazırlıkları süreci hem zahmetli hem de zaman alan bir dönemdir. Gelinlikten gelin ayakkabısına ve diğer takılar, aksesuarlara kadar çok fazla araştırma yapılmaktadır ve seçenekler oluşturulmaktadır. Bu dönemde de en çok incelenen konulardan bir tanesi ise de gelin ayakkabı markaları olmaktadır. Bu konu söz konusu olduğunda ise Lineer akla ilk gelen yerler arasındadır. Çünkü güzel ve aranan gelin ayakkabısı kısa bir süre içerisinde bulunmasına imkan sunulmaktadır. Hizmet ilkelerimiz arasında profesyonel bir şekilde çalışmanın üzerine inşa edilmiştir. Bunun içinde farklı tarzlara ve gelinlik modellerine uygun ayakkabılar tasarlayarak gördüğünüz anda aradığım ayakkabı bu demeniz bizim için çok önemlidir.

Her geçen gün farklı tasarımlar eklenen koleksiyonumuzu incelemeden son kararınızı vermeyin. Çünkü tasarımlarımız gelinlik ayakkabısı modasına yön vermektedir.

Gelin Ayakkabısı Fiyatları

Dikkat edilen bir nokta ise gelin ayakkabısı fiyatları olmaktadır. İşleme detayları, dantel, inci gibi detaylar ayakkabılara eklendiği zaman fiyatlarda küçük değişiklikler olmaktadır. Ancak Lineer olarak yalnızca şık ayakkabı modelleri sunmuyoruz aynı zamanda da uygun fiyatlarda sunmaktayız. Ekonomik bir nedenden dolayı hiçbir gelinin hayallerinden vazgeçmesini istemiyoruz. Kaliteli malzemeler ve yetenekli ellerin birleşmesi ile üretilen ayakkabılarımız ile sizlere düğününüzde ya da nikahınızda eşlik etmekten mutluluk duymaktayız.

Gelin ayakkabı modelleri ve fiyatları hakkında daha fazla bilgi almak ve aklınıza takılan noktaları ortadan kaldırmak için bizim ile iletişime geçin.