İade & Değişim Süreci Kaç Gündür?

Siparişin teslimatından sonraki  iş günü içerisindedir.

İade ücreti nezaman iade edilir?

ürün tarafımıza ulaştıktan sonra havale ile ödemelerde 3 işgünü içinde, kredi kartı ve banka kartı ile ödemelerde 7 veya 15 işgünü içinde tarafınıza yansımaktadır.

İade & Değişim Ücretli midir?

 İade ve değişim talep edilen ürünlerde 17TL kargo ücreti kesilerek iade yapılabilmektedir. Çoklu ürün siparişlerinde kg/desi arttığından kargo ücreti de değişmektedir. 

Hangi Ürün/Ürünler İade & Değişim Kapsamına Girer?

Kargoda zarar görmüş kusurlu ürünler, baştan defolu olan ürünler, istenilen renk ve bedende gelmemiş ürünler iade kapsamına girmektedir. 

Hangi Ürün/Ürünler İade & Değişim Kapsamına Girmez?

Kişiye özel renklerde hazırlanmış ürünler, istenilen ayak ölçülerinde hazırlanmış (taraklı veya buçuklu numara gibi), istenilen topuk boyuyla hazırlanmış ayakkabılar gibi tamamen kişinin özel istekleriyle hazırlanmış ürünlerde iade değişim söz konusu değildir. Çünkü özel siparişler tamamen sizlerin verdiği bilgiler ve yönlendirmeler  doğrultusunda hazırlanmaktadır. Yaşanabilecek renk ton uyumsuzluğu, ayağa biraz sıkma, bol gelme gibi sebeplerden alıcı sorumludur.

    iade ve değişime gönderirken;

    ürün size geldiği gibi ürünler birbirine sürtmeyecek ve kargoda zarar görmeyecek şekilde kutusunda, lütfen kutuları bantlamadan ve poşete koyarak kargoya veriniz.

  
İade & Değişim Süreci Nasıl Başlatılır?

 

 

Whatsapp iade ve değişim hattı: 0546 796 07 05 ile whatsapp üzerinden iletişime geçmeniz halinde anlaşmalı kargo kodumuz size iletildikten sonra kargoya vermeniz yeterli olacaktır.

 

Saygılarımızla,
lineerdizayn.com Ekibi.