Merhaba Lineerdizayn.com'a Hoşgeldiniz

Ben Hanife YILMAZ ;

 

           LİNEER markasının kurucusuyum.Aslında benim hikayem ilk aşamada güzel sermayeler harcanmış ciddi yatırımlarla dolu bir hikaye değil.. Tüm eğitim hayatı boyunca resim çizmeye özel ilgisi olan biriydim, ayrıca özel ilgi alanlarım arasında moda ve dekorasyonda herzaman vardı. Yeteneklerim doğrultusunda ünv. hayatıma devam etmek istesemde bazı sebeplerden dolayı bambaşka bir bölüm bitiridim. 2,5 yıl kurumsal bir firmada yöneticilik yaptıktan sonra anne olunca iş hayatımı tamamen bitirme kararı aldım.

 

         İş hayatımı bitirmek aslında benim için iç sesimi dinlemek, yeteneklerim ve ilgi alanlarım doğrultusunda beni mutlu edecek bir sektöre girmem için bir başlangıçtı.

 

         Benim hikayem resimli ayakkabı satışı yapmak için müşteri kitlesi oluşturduğum facebook sayfamda bir gelinin, gelin ayakkabı siparişi vermesiyle şekillenmeye başladı. Ayakkabı üzerine çizdiğim resimler bir gelinin hayalini gerçekleştirdi. Facebooktan sattığım ilk ayakkabı sonrasında yeteneğimi görüp beğenen başka gelin adayları da sipariş vermeye başladı derken, çok farklı modellere geçerek bu işi ilmek ilmek dokudum kendime sıfırdan bir iş alanı oluşturdum. Şimdi sadece gelinlere değil tüm bayanlara hitap eden birçok modelim var. Kurduğum atölyede hem girişimci bir bayan olarak hemde yerli üretime verdiğim katkıyla gururla işimi yapıyorum. Sevgiler...

             

         Sende bizim hikayemizin bir parçası olmak, ürünlerimizi denemek ister misin? 

          

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR